PRZERWY W DOSTAWIE WODY I ODBIORZE ŚCIEKÓW

Informacja dla mieszkańców Łęk Dolnych i Pilzna z ulicy Kościuszki. W związku z pozytywnym odbiorem sieci wodociągowej w w/w miejscowościach można od dzisiaj składać wnioski o warunki przyłączenia do sieci wodociągowej w MZWiK w Pilźnie na ul. Staszica 55.

W dniu 07.12.2019 roku (tj. sobota) w miejscowości Pilzno ul. 3-go Maja w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 8.00 do 15.00. W wyniku tych prac mogą wystąpić również spadki ciśnień lub przerwy w dostawie wody w miejscowościach: Pilzno, Strzegocice, Bielowy, Jaworze Górne i Dolne oraz Lipiny. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z remontem ulicy Ofiar Katynia i przebudową sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 11.09.2019 (tj. środa) od godz.8.00 do godz. 16.00 w Pilźnie na następujących ulicach:
– Kościuszki
– Bujnowskiego
– Węgierska
– Polna
– Staszica
– Karmelicka
– Podwale
– osiedle przy ul. Niepodległości
Za utrudnienia przepraszamy.

W dniu 30.08.2019 roku (tj. piątek) w miejscowości Bielowy (po lewej stronie drogi jadąc do Jasła) w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 10.00 do 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.